Авто

Volkswagen завершить виробництво знакової моделі Santana

Volkswagen Santana

Volkswagen зніме з конвеєра седан Santana, який був першою масовою моделлю марки в Китаї і випускався з 1983 року. Спочатку Сантана була різновидом Passat другого покоління, а останні дев’ять років року під цією назвою випускається «родич» Polo на платформі PQ25.

Через без малого 40 років Volkswagen вирішив завершити збірку Santana, причому наступника у неї не буде. Втім, права на назву автовиробник збереже, так що, ймовірно, в майбутньому його можуть привласнити іншій моделі.

Santana – не єдина модель, яка покине конвеєр спільного підприємства Volkswagen-SIAC. За інформацією Reuters, на заводі також завершиться збірка Skoda Rapid і актуальної версії кросовера Tharu.

Читайте також:  Aston Martin зібрав перший серійний екземпляр гіперкара Valkyrie

Представники марки заявили, що від Santana вирішили відмовитися на користь кросоверів: так, звільнені потужності заводу будуть використані для складання T-Cross і рестайлінгового Tharu.

Крім спільного підприємства з SIAC, у німецької марки є заводи в Китаї з FAW Group і JAC. Наприклад, СП Volkswagen-FAW займається складанням повнорозмірного кросовера Talagon, а на СП Volkswagen-JAC випускають ліфтбеки Jiayue A5 для внутрішнього китайського ринку.