Статті

SSL-сертифікат: що це і для чого він потрібен

SSL

Безпека та збереження конфіденційності персональних даних – це пріоритет для кожного користувача Мережі. В Інтернеті, крім корисного контенту та всіляких комерційних сервісів, є багато сумнівних ресурсів. Зловмисники, які бажають заволодіти чужими даними, також знаходять своїх жертв онлайн.

Знання азів кібербезпеки дозволяє не стати жертвою хакерів та аферистів. Користувачі Мережі стають пильнішими, але разом з цим зростає і рівень недовіри до всього нового, що суттєво ускладнює життя власників комерційних проєктів. Тому купівля SSL-сертифіката стане оптимальним вирішенням проблем, пов’язаних із кібербезпекою.

Для чого потрібен SSL-сертифікат

Захищений протокол обміну даними між браузером користувача та сервером – це і є SSL-сертифікат. Візуально наявність такого захисту відображається як іконка замка, розташована в адресному рядку перед доменним ім’ям сайту. Компанія Besthosting пропонує своїм клієнтам обрати цифровий сертифікат для надійного захисту власного інтернет-проекта. На сторінці https://besthosting.ua/ua/ssl.php можна ознайомитися з варіантами SSL-сертифікатів, які призначені для використання фізичними та юридичними особами.   

Обмін даними за захищеним протоколом запобігає перехопленню третіми особами важливої ​​персональної інформації:

  • особистих контактів відвідувача сайту;
  • платіжних реквізитів;
  • паролів, логінів;
  • доступу до електронної пошти.

SSL-сертифікат обов’язково використовують банки, платіжні системи, інтернет-магазини, корпоративні сайти та інші ресурси, відвідувачі яких діляться своєю персональною інформацією, оплачують покупки онлайн або надають адміністрації порталу контактні дані. Наявність сертифіката безпеки є додатковою гарантією того, що користувач не ризикує своїм майном або репутацією.

Види сертифікатів: який вибрати

Сертифікати розрізняються згідно з їх технічними можливостями, що впливає і на ціну такого захисту. Вибираючи SSL-сертифікат, варто орієнтуватися на специфіку та масштаби свого інтернет-проєкту.

Є власники сайтів, які хочуть захистити протоколом безпеки лише одну сторінку, а є й ті, хто бажає отримати комплексний захист кількох ресурсів. Всі сертифікати можна розділити на наступні категорії:

  • для фізичних осіб;
  • для малого бізнесу;
  • для корпоративних сайтів та соцмереж;
  • для великих та масштабних підприємств та проєктів.

Також є варіанти, створені для субдоменів або ті, які обирають для захисту одразу декількох доменів. Кожен варіант має свою специфікацію шифрування інформації та обміну даними.

Встановивши SSL-сертифікат бізнес отримує незаперечні переваги, які виражаються у вигляді зростання рівня довіри з боку користувачів та збільшення аудиторії сайту. На сьогодні це найбільш ефективний інструмент боротьби та профілактики інтернет-шахрайства.

*На правах реклами