Технології

Хакери наблизилися до злому PlayStation 5

Playstation 5

Хакери з групи Fail0verflow оголосили про злом системи шифрування PlayStation 5. Правда, поки ентузіасти не впоралися з прошивкою цілком, а тільки витягли ряд важливих даних зі зламаного файлу, які стануть в нагоді їм у подальшій роботі. Але і це для них великий крок вперед.

Хакерам вдалося отримати всі кореневі ключі шифрування, які можуть використовуватися як для шифрування, так і для дешифрування файлів.

Читайте також:  Вперше випробувано безракетну кінетичну систему запуску в космос [ВІДЕО]

Розшифрована прошивка дозволить відновити код методом реверсивного інжинірингу і створити на його основі кастомну прошивку з можливістю завантаження стороннього ПЗ на PS5. На скріншоті, яким похвалилися кіберзлочинці, виділена рядок, що відноситься до безпечного завантажувача.

failoverflow

“Переклад: ми видобули всі (симетричні) кореневі Ключі PS5. Їх все можна витягти з ПО, включаючи унікальний кореневий ключ консолі. Варто просто досить добре пошукати!”

Зрозуміло, це зовсім не означає, Ніби хакери дійсно зламали консоль, як пишуть деякі ЗМІ, але вони безумовно зробили серйозний крок у напрямку до цього.

Навіть якщо злочинці зуміють відновити код, поки вони не зможуть зробити на ньому цифровий підпис — для цього знадобиться виявити ще один експлойт, якого в розпорядженні у зломщиків поки немає.