Криптовалюти

Тім Кук зізнався у володінні криптовалютою

Тім Кук

В ході конференції DealBook генеральний директор Apple підтвердив, що в його розпорядженні є цифрові активи у вигляді криптовалюти. Заодно він розповів журналістам, які вкладення в «крипту» вважає оптимальними, і як ставиться до іншого блокчейн-тренду — токенам NFT.

Тім Кук зазначив, що цілком розумно розподіляти вкладення між біткоїном і Ethereum для зниження ризиків, але не уточнив, які саме «монети» придбав для себе.

Глава Apple заявив, що у свій час активно цікавився темою криптовалют і вивчав супутню індустрію. При цьому у самої компанії, за словами її керівника, немає планів щодо використання такого виду активів.

Читайте також:  Блогер назвав термін окупності MacBook з чіпом M1 Pro під час майнінгу

Що стосується NFT, мільярдер назвав цю технологію цікавою, підкресливши, що їй потрібен час, щоб по-справжньому зацікавити користувачів. Відповів він і на питання про можливість установки додатків на iPhone зі сторонніх магазинів.

Глава бренду запропонував журналісту придбати Android-гаджет для цих цілей, заявивши, що у покупця завжди є вибір, а позиція Apple обгрунтована бажанням забезпечити користувачам належний рівень безпеки.

Ще в 2019 році Тім Кук заявив, що Apple не планує випускати власну криптовалюту, оскільки це «прерогатива держави». Подібні обов’язки, на його думку, повністю лежать на представниках влади, а не на приватних компаніях.