Технології

Автомобілі Mercedes можна використовувати для безконтактної оплати

Mercedes-Benz

Завдяки партнерству між компаніями Daimler Mobility і Visa автомобілі Mercedes незабаром можна буде використовувати замість смартфона для здійснення покупок без фізичної пластикової карти.

Технологія буде задіяти біометрію в якості способу аутентифікації, і в перспективі з’явиться в мільйонах транспортних засобів.

Вже з весни 2022 року власники автомобілів Mercedes на території Німеччини і Великобританії зможуть скористатися бортовою системою зі сканером відбитка пальців для оплати товарів.

Mercedes Pay

Платіжним інструментом при цьому стане безпосередньо сам автомобіль. Необхідна апаратна складова розміститься в електронному блоці управління.

Читайте також:  MediaTek знову обійшла Qualcomm на ринку мобільних процесорів

Таким чином, у Daimler Moblity є всі шанси стати першою автомобільною компанією з підтримкою Visa і Cloud Token Framework — хмарної технології, яка надійно захищає дані про будь-які транзакції.

Очікується, що в перспективі платіжні системи Mercedes Pay і їй подібні будуть інтегровані в більш ніж 352 мільйони автомобілів протягом наступних двох років. Сумарний обсяг платежів “безконтактного ринку” до 2025 року, за прогнозами аналітиків, досягне позначки в 86 мільярдів доларів.