Технології

Google Pixel 6 розблокується чужим відбитком пальця

Google Pixel 6

Слідом за недавніми скаргами на швидкість зчитування відбитка один з власників Google Pixel 6 виявив нову проблему смартфона. За його словами, які підтвердили й інші «постраждалі», апарат у ряді випадків може розблокувати навіть стороння людина.

Про знайдену уразливість розповів один з користувачів Reddit, який опублікував відеоролик з її демонстрацією. Як з’ясувалося, подібний випадок – не виняток: в коментарях до посту відразу кілька людей відзначили, що зіткнулися з аналогічною проблемою.

При цьому користувачі відзначають, що така поведінка смартфона може бути викликано не програмної, а апаратної проблемою.

Читайте також:  В iOS 15 перестали працювати «швидкі сайти» Google. Рішення на підході

Деякі користувачі припустили, що баг пов’язаний з неякісною захисною плівкою для дисплея. Крім того, розблокування сторонньою людиною в теорії можлива, якщо створений спочатку відбиток пальців власника був зроблений некоректно.

Представники Google поки не прокоментували ситуацію. Проте в керівництві користувача компанія зазначає, що перед процедурою створення цифрового відбитка необхідно переконатися, що пальці чисті і сухі, а при скануванні слід щільно притискати подушечки пальців до датчика.