Авто

Mazda показала на відео новий кросовер CX-50

Mazda

Mazda готується до поповнення лінійки кросоверів. Компанія опублікувала короткий відеотизер з позашляховиком CX-50, а також розкрила дату його дебюту: він відбудеться 15 листопада 2021 року.

CX-50 буде представляти з себе компактний кросовер, призначений для ринків США і Канади, чим і пояснюється поява тизера тільки в північноамериканських акаунтах Mazda. На 15-секундному ролику новинка японської марки видно крізь товщу дерев: CX – 50 проїжджає через ліс і, ймовірно, везе на даху каное.

Читайте також:  Лідар нового покоління навчили вимірювати щільність крапель дощу

Шпигунські фотографії тестових прототипів CX – 50 почали з’являтися ще в минулому році, проте офіційно Mazda підтвердила швидку появу новинки тільки в минулому жовтні.

Вона стане частиною лінійки маленьких кросоверів, а платформу розділить з Mazda3 і CX-30. Очікується, що збірку CX – 50 налагодять на спільному підприємстві Mazda-Toyota в Хантсвіллі, штат Алабама.

Раніше деякі видання вважали, що CX – 50 може в перспективі витіснити з лінійки бренду CX-5, який нещодавно пережив оновлення, а інші – що обидві моделі будуть продаватися паралельно.

Сама Mazda поки не розкрила плани щодо CX-5, проте поділилася інформацією про прийдешнє розширення лінійки кросоверів. Слідом за CX – 50 з’являться дворядний CX-60 і трирядний CX-80, які будуть продавати в Європі і Японії, а для Північної Америки марка готує більші CX-70 і CX-90 з двома і трьома рядами сидінь відповідно.