Авто

Кросовер Chery під кодовою назвою X-C: опубліковано нові зображення

Chery X-C

Компанія Chery поділилася новими зображеннями майбутнього серійного кросовера під кодовою назвою X-C, завдяки яким можна скласти перше враження про модель. Вседорожник дебютує на автосалоні в Гуанчжоу в листопаді, а старт продажів запланований на початок 2022 року.

За попередніми даними, X-C являє собою купеподібну версію знайомого росіянам Tiggo 4, яка приміряла новий фірмовий дизайн Chery.

Китайські журналісти відзначають, що цільовою аудиторією X-C стануть клієнти у віці 25 років, а сам кросовер отримає порівняно невисокий цінник на рівні 90 тисяч юанів (близько 370 тисяч гривень).

Читайте також:  Новий електрокар Renault у стилі ретро показали на відео

Chery X-C

Фото: Chery

Що ж стосується нової фірмової стилістики Chery, то, судячи з усього, її характерними рисами стануть висока підвіконна лінія, завалені задні стійки і похилий дах, а також вузька передня оптика і тривимірний візерунок безрамкової радіаторної решітки. В основі моделі лежить платформа т1х.

Всупереч нинішнім трендам, Chery X-C – це не електромобіль, а кросовер з традиційним бензиновим двигуном. Очікується, що під модель з’явиться на ринку з турбомоторами об’ємом 1,6 і 2,0 літра.

Подробиці про модель розкриють в ході презентації на автосалоні в Гуанчжоу, який пройде з 27 листопада по 5 грудня 2021 року.