Технології

Новий баг Windows 11 “завищує” ємність АКБ ноутбуків

Windows 11

Слідом за проблемою з падінням продуктивності в Windows 11 виявився ще один баг – правда, на цей раз швидше курйозний. Як виявилося, в деяких випадках система оригінально трактує закони фізики, «домальовуючи» акумулятора ноутбука неіснуючий заряд зі значенням понад 100%.

Скріншот з візуалізацією незвичайного програмного збою опублікував користувач Reddit під ніком Zondax. Судячи з зображення, Windows 11 сигналізує про зарядку акумулятора ноутбука на 103%, що фізично неможливо.

Читайте також:  Apple дозволить розпоряджатися акаунтами померлих. Як це працює?

Microsoft Windows 11

Як правило, всі сучасні пристрої апаратно захищені від перезарядки — мова, швидше за все, саме про помилку моніторингу стану батареї з боку ОС.

За інформацією німецького видання WinFuture, розробники Microsoft вже в курсі проблеми і готують рішення щодо її виправлення.

Проте причини виникнення бага, а також терміни виходу відповідного патча для стабільної збірки десктопної операційної системи поки невідомі. Журналісти відзначили, що користувачам в будь-якому випадку рекомендується відключати ноутбук від мережі після його повної зарядки, щоб продовжити термін служби акумулятора.