Технології

WhatsApp «відв’язався» від смартфонів для всіх користувачів

WhatsApp

Після декількох місяців тестування використання WhatsApp на різних пристроях стало доступно без прив’язки до смартфону. Розробники програми вже почали поширення його загальнодоступної версії з новою корисною функцією.

Тепер популярний месенджер можна використовувати на ПК або планшеті, навіть якщо смартфон не підключений до Інтернету. Всі пристрої при цьому використовують власний ідентифікатор і пов’язані з аккаунтом користувача на сервері.

Зараз до облікового запису вийде підключити не більше чотирьох пристроїв одночасно. При цьому планшет не може виступати основним гаджетом для створення учеткі, а на iPhone діють деякі обмеження.

Читайте також:  Вчені покращили акумулятори за допомогою деревини

WhatsApp

Так, власники смартфонів Apple не зможуть видаляти чати або окремі повідомлення на інших пристроях, крім iPhone. Є і ще одна умова для користувачів смартфонів будь-яких виробників. Воно полягає в обов’язковому запуску WhatsApp на основному пристрої не рідше, ніж раз в 14 днів, інакше синхронізація буде відключена.

WhatsApp

Щоб почати використання функції, необхідно активувати її у вкладці “Пов’язані пристрої”. Деяким користувачам, можливо, буде потрібно вибрати пункт меню «приєднатися до бета-версії для декількох пристроїв». Потім необхідно за допомогою смартфона відсканувати QR-код, який з’явиться у веб-версії WhatsApp на ПК.