Аналітика

Секрети залучення клієнтів

Секрети залучення клієнтів

Багато років тому я дізнався про філософію залучення клієнтів. Я використовую її і навчаю їй для розташування до себе клієнтів, хоча вона застосовна для будь-яких видів залучень. Вперше я почув про цю філософію від клієнта-мільйонера, а через роки мені її знову продемонстрував інший успішний клієнт.

Що трапляється в бізнесі, коли ви починаєте віддавати, не просячи нічого натомість? Коли ви починаєте віддавати без потреби? Сьогодні, завдяки технологіям, ми можемо робити це практично без проблем. Однак така ідея може викликати серйозний опір в нашій свідомості.

Можливо, ваша раціональна частина почне обурюватися: “Як я буду заробляти? Як я продам що-небудь? Як я отримаю стільки, скільки коштую?”

Бажання отримати стільки, скільки ви коштуєте, – це цікава річ. Але що воно означає насправді? Ви коли-небудь думали про це?
“Хіба ми не є постачальниками послуг для тих, хто повинен погодитися на плату за особливий проект, над яким ми працюємо? Якщо так, то як тоді можливо, що ми не отримуємо того, чого хочемо? Але якщо ми не хочемо чогось, то нам не вартує платити за це, чи не так? (Якщо ви схожі на мене, ймовірно, ця пропозиція зачепить ваше его). ”

Коли я сказав фразу: “Я не отримую стільки, скільки стою”, то не усвідомлював, який великий рівень необхідності вона виражає.

По суті, ви говорите: “Мені потрібні всі ці люди, щоб впоратися з чимось і відчувати себе добре. Це типова емоційна ситуація, з якої і народжуються подібні речі. Але це ще й шлях, через який ви даруєте свою силу завдяки одному простому кроці.

Поговоримо про те, як відгородити себе від отримання чого-небудь. Ось досить ефективний спосіб зробити це.

Читайте також:  8 відмовок, які не дозволять вам стати успішним

Коли ви вкладаєте енергію і цінність в світ і не просіть нічого натомість, то трапляються дивні і магічні речі. Всі віддане повертається до вас, часто навіть з лишком. Це може трапиться не відразу, і зазвичай повернення відбувається не звідти, куди ви щось віддали, але все ж це завжди відбувається.

Ви просто повинні бути готові отримати це.

“Ми всі отримуємо стільки, стільки варті насправді. Що, якщо ви приймите це, оцініть і будете почувати себе добре? Це абсолютно інший тип енергії. Це почуття привабливе для інших людей. І це додає позитивний імпульс всьому, що ви робите. ”

Потім виникає питання: “Як утримувати зростаючу вартість того, що ви даєте світу?”

Єдиний спосіб – сформувати систему, де ви продовжуєте “давати без потреби”, створюючи надзвичайну доброзичливість з навколишнім світом.

Система, яку вибрав я, – це медіаплатформа. Для мене це просто щоденна поштова розсилка. Ви також можете створити свою систему. Вона може кардинально відрізняться від моєї (скажімо, це буде подкаст, друкований бюлетень або що-небудь ще), але стратегія для її створення завжди однакова.

Ви будуєте систему завдяки застосуванню її на тому, кого ви хочете залучити.

Далі йдуть кроки, які допоможуть зробити це. Я виявив, що ці кроки досить прості і прямі, на відміну від необхідних над ними роздумів.

Написане внизу – стадії цього процесу. Тут тільки головне, ви можете більш глибоко зануритися в кожну з них. Чому вам це потрібно? Для ясності. Чим більше ясності ви маєте щодо істинної цінності того, що ви віддаєте, тим простіше тим, хто цього потребує, визнати вас людиною, яка володіє чимось важливим.

Читайте також:  Ціни на житло в 2020 році зростуть на 10%

Секретна формула залучення клієнтів ще називається Формулою Мільйонера.

Отже, ми підійшли до Формули Мільйонера …

КРОК 1:
З’ясуйте, що власне ваші клієнти купують. Часто це не те, що, на вашу думку, ви продаєте. Наприклад, ви можете продавати дрилі, але ваші покупці зацікавлені тільки в “купівлі” дірок, які роблять дрилі. Заговоріть про дрилі – і втратите зв’язок з клієнтами, але заговоривши про дірки, ви привернете їхню увагу.

КРОК 2:
Проаналізуйте: якими способами ви полегшуєте “біль” реалізації ваших очікувань і чому ваш шлях до цього рішення – унікальний? В остаточному підсумку в вас залишається тільки кілька “великих ідей”, що створюють основний зміст вашої платформи. Іншими словами, якщо ви усвідомлюєте їх, то мінімізуєте шанси на нерозуміння того, про що вартує писати або говорити. Ви знаєте, до чого прагнете, а значить, можете концентруватися на описі цих ключових моментів через демонстрацію (розповідь і т.д.).

КРОК 3:
Розберіться з практичними аспектами вашої платформи. Який засіб комунікації, який формат, яка періодичність? Відповіді на ці питання ви знайдете там, де перетинаються місце знаходження потенційних клієнтів, їх спосіб споживання інформації і ваші реальні можливості.

КРОК 4:
Усвідомте, що відбудеться далі. Створіть “моменти істини”, які дозволять людям з вашої платформи розворушитися і захотіти зробити крок назустріч вам.

Ваше приєднання до філософії “віддачі без потреби” ще не означає, що ви можете просто клацнути пальцями і реалізувати всі мрії. Перетворення цього наміру в систему, яка втілює ваші наміри, – ось вірний шлях.

Полічені дні, коли ви могли просто “купити” увагу. Тепер ви повинні її заробити. Саме це і робить платформа, коли ви використовуєте Формулу Мільйонера.

Залишити коментар