Технології

Колишній співробітник Samsung: у Galaxy S22 не буде процесора Exynos

Samsung Galaxy S22

Видання LetsGoDigital повідомляє, що Samsung змінює свої плани щодо використання процесора Exynos 2200 з графічним прискорювачем AMD в смартфонах флагманської серії Galaxy S22. Пов’язано це з глобальним дефіцитом напівпровідників.

Інформація була отримана від колишнього співробітника Samsung з ніком Super Roader. За його даними, по всьому світу, включаючи Європу і Азію, нові смартфони серії Galaxy S22 будуть оснащуватися процесором Snapdragon від Qualcomm.

Вказується, що компанія відчуває серйозні проблеми з виробництвом власних процесорів Exynos 2200 через дефіцит напівпровідників.

Читайте також:  Telegram і Signal стали набагато популярнішими завдяки збою Facebook

Варто відзначити, що авторитетний Інсайдер Ice Universe, посилаючись на власні джерела, запевняє, що в деяких країнах і регіонах смартфони Galaxy S22 все ж будуть поставлятися з фірмовим процесором Exynos 2200, обладнаним відеоприскорювачем AMD RDNA2 з підтримкою технології трасування променів. Правда, поки неясно, де саме будуть продаватися такі модифікації.

Super Roader також повідомив, що презентація серії Galaxy S22 відбудеться 8 лютого 2022 року. Цю ж інформацію раніше повідомив інсайдер Джон Проссер, додавши, що в продаж вони надійдуть 18 лютого.

До слова, Проссер днями опублікував реальні фотографії Galaxy S22 Ultra.