Технології

Google: повільний сканер відбитків у Pixel 6 – це норма

google pixel 6

У списку скарг користувачів на нові “пікселі” поповнення. Власники Pixel 6 і Pixel 6 Pro повідомляють про погану роботу підекранного сканера відбитків пальців. При цьому в Google запевняють, що ніякої проблеми насправді немає — все працює саме так, як замислювалося.

“Мені дійсно подобається мій новий Pixel 6, але сканер відбитків пальців псує все враження. Найчастіше мені доводиться доторкнутися до сенсора 6 або 7 разів, після чого мені потрібно ввести пін-код. Я вимагаю виправлення програмного забезпечення. В іншому випадку я буду змушений позбутися смартфона”, – звернувся до Google користувач під ніком @iauxcom1.

У Google вибачилися за подібні незручності, але заявили, що ніякої помилки тут немає. У відповіді говориться, що причина криється в поліпшених алгоритмах безпеки, використовуваних в Pixel 6. Так, перевірка особистості користувача може займати більше часу або вимагати більш щільного прилягання пальця до сенсора.

Деякі користувачі в Twitter і на Reddit припускають, що причина може бути пов’язана з використанням оптичного сканера відбитків замість ультразвукового, встановленого в смартфонах Samsung, але на противагу цій теорії є багато відповідей, що на пристроях OnePlus та інших компаній оптичних сканери спрацьовують миттєво.

Раніше стало відомо, що зміна швидкості анімацій в Налаштуваннях для розробників виводить з ладу сканер відбитків пальців. Крім того, Pixel 6 Pro не здатний заряджатися на заявленій потужності.