Авто

Volkswagen розкрив зовнішність серійного електровена ID. Buzz

Volkswagen I.D.Buzz

Volkswagen розкрив зовнішність серійного електровена ID. Buzz. Прем’єра однооб’ємника відбудеться тільки в наступному році, але екстер’єр більше не секрет — пасажирський мінівен з легким камуфляжем показали на презентації сімейства крос-купе ID.5.

Відомо, що ID. Buzz розділить платформу MEB з іншими електромобілями Volkswagen, причому і для фургона, і для мінівена будуть доступні двомоторні силові установки.

Серійний електровен успадкує у однойменного концепту п’ятирічної давності дизайн в ретростилі, але змін достатньо. З’явилися традиційне зовнішні дзеркала заднього виду і дверні ручки, змінилася форма фар і «світловий підпис», а штампування боковин стала простіше.

Читайте також:  Всі нові будинки у Великій Британії оснастять зарядками для електрокарів

За неофіційними даними, ID. Buzz базуватиметься на розтягнутій платформі MEB, тобто величина колісної бази досягне 3,3 метра, а від бампера до бампера довгобазного мінівена буде без малого п’ять метрів. Таким чином, габарити концепту масова модель повторить майже дослівно.

Volkswagen I.D.Buzz

Концепт Volkswagen I.D.Buzz, що дебютував у січні 2017 року

Орієнтовні характеристики – вантажопідйомність до 800 кілограмів, тягова батарея ємністю до 111 кіловат-годин і автономність до 600 кілометрів, хоча в залежності від модифікації ключові параметри можуть змінюватися. Ймовірно, на ID. Buzz з’явиться просунута система автономного водіння.

У Європі почнуть продавати і пасажирські, і вантажні однооб’ємники Volkswagen ID. Buzz в наступному році, а, наприклад, в США новинку не варто чекати раніше 2023-го.