Авто

Kia готує електрокар розміром зі Sportage: дата прем’єри та нове зображення

Тизер Kia EV9

Компанія Kia анонсувала в соцмережах швидку прем’єру нового концепту-електричного кросовера EV9, який в майбутньому стане серійною моделлю. Дебют відбудеться 11 листопада.

В основі новинки лежить платформа E-GMP, за габаритами електрокар порівняємо з актуальним Sportage, а його дизайн перегукується з Telluride. Очікується, що в рух EV9 приводять два електромотори, один з яких встановлений на передній осі, а другий — на задній.

Анонс прем’єри Kia EV9 з’явився лише через кілька днів після заяви Hyundai про підготовку дебюту електричного кросовера Seven — його прем’єра запланована на 17 листопада. Таким чином, соплатформенні EV9 і Seven презентують з різницею в тиждень.

Читайте також:  Розкрито подробиці про перспективні «емках» BMW

З великою часткою ймовірності, EV9 і Seven будуть уніфіковані: обидва отримають тягову батарею ємністю 100 кіловат-годин, яка забезпечить запас ходу на одній зарядці на рівні 500 кілометрів.

Раніше для Seven заявили пневмопідвіску, автопілот третього рівня і комплекс водійських асистентів ADAS Hyundai — і EV9, швидше за все, не поступатиметься з точки зору оснащення.

Південнокорейський портал Thekoreancarblog.com повідомляє, що серійний Kia Concept EV9 встане на конвеєр навесні 2023 року і з’явиться на ринку з індексом EV7. “Товарна” версія Seven дебютує в тому ж році і теж буде перейменована — її продаватимуть як Ioniq 7.

Читайте також:  Джеремі Кларксон вибрав найкращий автомобіль 2021 року

Джерело: Instagram.com/kia.worldwide