Авто

Nissan доведеться електрифікувати GT-R, щоб зберегти моделі життя

Nissan GT-R

Стали відомі деякі подробиці щодо Nissan GT-R наступного покоління. За словами генерального директора марки Макото Учіди, технічні фахівці шукають шляхи розвитку культової моделі.

За словами глави бренду, у зв’язку з жорсткими вимогами щодо викидів в Європі, не виключено, що культовий спорткар все-таки перейде на електричну платформу. Однак навіть у цьому випадку майбутній GT-R залишиться найшвидшим автомобілем у своєму класі.

Жорсткі європейські норми щодо викидів вуглекислого газу змушують більшість автовиробників йти шляхом електрифікації. Не виключенням стала і компанія Nissan, фахівці якої зараз опрацьовують варіанти, які дозволять зберегти продажі GT-R в Європі.

Читайте також:  На заводі Chrysler у Канаді стався вибух

Глава марки Макото Учида заявив, що розробники наступного покоління спорткара розглядає можливість часткової і навіть повної електрифікації культової моделі. Якщо ж компанія повністю відмовиться від електричних компонентів, R36, швидше за все, не з’явиться на європейському ринку.

Який би форм-фактор не прийняв новий GT-R, в основі спорткара використовують принципово нову архітектуру, яка дозволить зберегти високі потужності і динамічні характеристики.

За словами керівництва компанії, GT-R повинен залишитися найшвидшим автомобілем у своєму класі. Актуальне покоління спорткара в найпотужнішому виконанні Final Edition обладнано 3,8-літровим V6 з подвійним турбонаддувом, віддача якого становить 710 кінських сил і 780 Нм.

Читайте також:  Mazda показала на відео новий кросовер CX-50

У середині вересня компанія Nissan випустила нову версію GT-R T-spec. Такі спорткари отримали два історичних варіанти забарвлення кузова, а також модифікований екстер’єр. Мінімальна вартість обмеженого видання склала 3.5 мільйонів гривень.

Джерело: Autocar