Авто

Кросовер Lexus RX обзавівся двома новими версіями

Lexus RX Black Tourer

Компанія Lexus запустила продажі двох нових виконань кросовера RX-Black Tourer і Elegant Tourer, що базуються на RX300 L або RX450h L.

Від стандартного позашляховика їх можна відрізнити по косметичних змін зовні і всередині: в Black Tourer акцент зроблений на чорні декоративні елементи, а в оформленні RX Elegant Tourer переважають приглушені відтінки.

Вартість версій однакова: вона варіюється від 6 300 000 єн за виконання, що базується на RX300 L, до 7 400 000 єн за RX450h L (1,38-1,63 мільйона гривень).

Читайте також:  Китайський гіперкар Xpeng X2 підніметься у повітря у 2024 році

Lexus RX Black Tourer відрізняється чорними гратами радіатора, бамперами, 20-дюймовими колісними дисками і бічними дзеркалами. У салоні застосована контрастна обробка Genki Grain зі світло-сірою прострочкою і з шкіряним рульовим колесом. Сидіння обтягнуті чорною і білою напіваніліновою шкірою, на передній панелі-вставки з натурального горіха.

Lexus RX Black Tourer

Фото: Toyota

Elegant Tourer отримав більш стримане оформлення під стать назві: його можна розпізнати по решітці радіатора сріблястого кольору, більш світлим 20-дюймовим колісним дискам і чорним бамперам. Інтер’єр оздоблений натуральною та напіваніліновою шкірою коричневого відтінку Noble Brown зі світло-сірою строчкою.

Lexus RX Elegant Tourer

Фото: Toyota

Обидва виконання Lexus RX призначені тільки для японського ринку.

Читайте також:  Ferrari попередила про несправність всіх випущених за 10 років суперків 458 та 488

Джерело: Toyota