Авто

На заводі Chrysler у Канаді стався вибух

Chrysler Pacifica

На фабриці Альянсу Stellantis в канадському місті Віндзор стався вибух на складському приміщенні. Завод випускає мінівени Chrysler Pacifica і вже двічі піддавався скороченнями персоналу: 1500 робочих місць було скасовано на початку 2020 року через пандемію коронавірусу, а нещодавно керівництво оголосило про те, що в квітні 2022 року буде ліквідована ще одна зміна.

Крім того, працівники підприємства незадоволені введеними вимогами про вакцинацію, так що поліція вважає, що вибух був влаштований навмисно.

Читайте також:  Позашляховик Ford Bronco обзавівся адаптивною пневмопідвіскою

Як повідомляє видання Automotive News, ніхто з персоналу заводу не був травмований-вибух стався на території складського приміщення, в якому персонал не присутній на постійній основі.

Фабрика була повністю евакуйована, поки екстрені служби не переконалися в безпеці. Поліція кваліфікувала вибух як “умисну дію” невідомих осіб. за даними криміналістів, на складі вибухнув підозрілий пакет зі слідами вибухівки — його виявили на другому поверсі на західній стороні заводу.

Про суму завданих збитків Stellantis не повідомляє-відомо тільки, що в результаті вибуху не виникала пожежа, тому, ймовірно, збиток виявився мінімальним.

Поліція вилучила докази з місця події, які допоможуть слідчим ідентифікувати підозрюваних. «В інтересах розслідування ми не можемо коментувати подальші дії. Завод був визнаний безпечним для продовження виробництва. Здоров’я та безпека наших співробітників є нашим головним пріоритетом».