Технології

В Австралії провели захоплюючі гонки швидкісних літаючих машин

Airspeeder

Нещодавно створена гоночна ліга eVTOL Airspeeder провела свої перші тренувальні гонки в Південній Австралії з драг-рейсингу на літаючих машинах з електричним вертикальним зльотом і посадкою. У змаганнях брали участь дві команди з компанії Аlauda Аeronautics, яка займається розробкою гоночних літаючих машин Speeders.

Штаб-квартира компанії Alauda Aeronautics розташовується в Аделаїді в Австралії. Там же розташована і технічна штаб-квартира гоночної ліги з випробувальними полігонами.

“Ця тестова гонка дає світові уявлення про нове покоління автоспорту та мобільності. Перша дрег-гонка-важливий момент у створенні нового виду спорту і гігантський стрибок вперед у розвитку електричних літаючих автомобілів”, — заявив Метт Пірсон, генеральний директор Alauda Aeronautics.

Читайте також:  Розбирання надпотужного комп'ютера з електрокарів Tesla [ВІДЕО]

Перша повноцінна гоночна ліга eVTOL стартує в 2022-2023 роках. Самі спідери керуються Дистанційно-пілоти сидять в наземних кабінах і використовують тактильні костюми VR для управління автомобілем eVTOL. Нова ліга збирається розширюватися і увійти в наступний етап під назвою Airspeeder EXA Series.

Серія EXA також передбачає дистанційне пілотування, але буде складатися вже з чотирьох команд і трьох міжнародних змагань. Склади команд будуть оголошені в січні. У гонках візьмуть участь експерти в області автоспорту, авіації, ігор і технологій.

У 2023 році буде запущена офіційна ЛІГА з десятьма командами з усього світу. З часом компанія планує почати свої перші гонки вже не з дистанційним пілотуванням, а з екіпажем. Розробка eVTOL може повністю перетворити міський Повітряний транспорт, глобальну логістику і медичний транспорт, забезпечить швидку і надійну перевезення і доставку з нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу.