Авто

Електричний позашляховик Volkswagen ID 5 має запас ходу понад 500 км

Volkswagen ID 5

Volkswagen представляє новий електричний позашляховик ID 5, який став зменшеною версією знакового автомобіля ID 4. Також компанія збільшує виробництво електромобілів, оскільки до 2035 року планує перестати продавати машини з бензиновим двигуном в Європі.

Як і ID 4, модель буде побудована на базі модульної електричної архітектури MEB від Volkswagen. Новий автомобіль буде випускатися в двох версіях: класична ID 5 і преміальна ID 5 GTX, яка буде поставлятися з двома електродвигунами на передній і задній осі.

Читайте також:  Стали відомі назви майбутніх суперкарів McLaren

Перша модель буде оснащена одним задньопривідним двигуном потужністю 174 к.с. і акумуляторною батареєю на 77 кВт годин. Volkswagen офіційно ще не публікувала Дальність ходу нової моделі, проте технічні показники дозволяють припустити що вона перевищить 500 км.

Volkswagen ID 5

ID 5 трохи менше свого попередника і являє собою купе-версію ID 4, проте автомобільні характеристики будуть значно поліпшені. Новий електромобіль підтримує оновлений голосовий помічник, який зможе самонавчатися і матиме онлайн-доступ до хмари.

Авто комплектується системою зв’язку Car2X від Volkswagen для підвищення безпеки і збору даних. Електромобілі зможуть приймати сигнали від інших сумісних машин компанії та об’єктів інфраструктури В радіусі до 800 метрів, щоб локально їх інтерпретувати і попереджати водія про небезпечні зони, аварії або нюанси руху. Весь цей процес займає частки секунди.

Читайте також:  Кросовер Chery під кодовою назвою X-C: опубліковано нові зображення

Повідомляється, що на даний момент нова модель буде запропонована для продажу виключно на європейському ринку.