Авто

Бос Citroen натякнув на швидку відмову від мінівенів

Citroen

Бос Citroen Вінсент Кобі натякнув на швидку відмову від мінівенів. У бесіді з британським журналом Autocar фахівець заявив, що Citroen можна вважати останніми з могікан, але пора визнати, що сегмент компактвенів і мінівенів швидко-швидко зникає.

Втім, Вінсент Кобі підкреслив, що Citroen все ще продає дуже місткий C4 Spacetourer, але схоже шанувальникам моделі варто готуватися до того, що наступника однооб’ємник не отримає.

Читайте також:  Експерти назвали нові автомобілі з самими зручними сидіннями

Вінсент Кобі не в перший раз дає зрозуміти, що розробку нових сімейних мінівенів в Citroen вважають недоцільною. Наприклад, влітку 2020 року керівник французької марки заявив, що C4 Spacetourer буде залишатися в гамі «якомога довше», а існуючий автомобіль продовжать модернізувати, поки на нього збережеться попит.

В останні роки Citroen поступово замінював компактвени пропорційними кросоверами, і схоже ця тенденція продовжиться. Однак великим комерційним однооб’ємникам SpaceTourer і E-SpaceTourer, а також “каблучкам” на кшталт Berlingo Заміна на вседорожники не загрожує.

Конкуренти Citroen теж скорочують лінійку MPV. Відмова від сімейних мінівенів в традиційному розумінні анонсував Volkswagen-у актуального Touran наступника не буде, а вільну нішу займе електричний однооб’ємник I. D. Buzz.

Читайте також:  Maserati Grecale не зможе дебютувати в термін, і ось чому

Джерело: Autocar