Політика

США заявили про ризик ескалації на Донбасі – ЗМІ

Конгрес США

Америка попередила європейських партнерів про ризик ескалації між Росією та Україною та закликала використати ПП-2, щоб впливати на Кремль.

США дипломатичними каналами попередили Німеччину та інших союзників про ризик ескалації між Росією та Україною, закликали використовувати газопровід Північний потік-2 як важіль тиску на Кремль. Про це повідомляє Süddeutsche Zeitung у суботу, 6 листопада.

Зокрема, наприкінці тижня США звернулися до Європейської зовнішньополітичної служби, а також до міністерств закордонних справ Німеччини, Франції та Британії.

Читайте також:  У МОЗ пояснили, хто має право на безкоштовний COVID-тест

При цьому в Німеччині під тиском знаходиться федеральний уряд канцлера Ангели Меркель, так і можлива коаліція Світлофор під керівництвом соціал-демократа Олафа Шольца.

США закликають Німеччину використовувати ПП-2, який тільки має отримати ліцензію на експлуатацію, як важіль тиску на Москву. Як вважає видання, Америка очікує, що Німеччина припинить або принаймні перегляне поточний процес сертифікації газопроводу у Федеральному мережевому агентстві.