Технології

Засновник Apple не вражений новими iPhone

Стів Возняк

Співзасновник Apple Стів Возняк не в захваті від останніх продуктів свого дітища. На його думку, Вони не пропонують нічого кардинально нового для користувачів. Крім того, він сказав пару слів на адресу компанії Facebook щодо її недавнього ребрендингу.

«В епоху технологій завжди хочеться йти в ногу з часом. Іноді ви відстаєте на п’ять років, на сім років, але знаєте, що ринок працює на вас, а продажі зростають. Я отримав новий iPhone і не бачу реальних відмінностей. Я вважаю, що наявне програмне забезпечення застосовується до старих iPhone. Це гарна новина. Ще у мене новий годинник, але я теж не бачу різниці», — сказав Стів Возняк.

Читайте також:  Найдорожчі Apple Watch Series 7 виявилися в дефіциті

Нові iPhone 13-ї серії багато в чому і правда схожі на попередників, особливо зовні. Процесор A15 Bionic в тестах перевершує топові рішення від Qualcomm і Samsung, але при порівнянні з A14 Bionic різниця мінімальна. Головні зміни торкнулися камер і часу автономної роботи. Так, iPhone 13 Pro Max став одним з найбільш довгограючих флагманів.

З годинником все не так однозначно. У нових моделях площа дисплея підросла на 20%, А Яскравість збільшилася на 70%. Вперше присутній захист від попадання дрібних частинок, завдяки стандарту IP6X. Але ось процесор залишився без змін.

На питання щодо того, чого він очікує від майбутніх пристроїв, Возняк не зміг дати конкретної відповіді, але похвалив Apple за її політику конфіденційності та блокування спаму. А ось про Facebook, в світлі останніх подій (падіння серверів ,крадіжка особистих даних користувачів, зміна імені), висловився наступним чином:

Читайте також:  Блогер про iPhone 13 Pro Max: складно зламати, ще складніше полагодити [ВІДЕО]

“Ми компанія, якій дійсно вдалося зберегти своє ім’я”, – сказав Стів Возняк з приводу перейменування Facebook в Meta.