Авто

BMW M550i став значно швидше з новою заводською прошивкою

BMW M550i xDrive

BMW M550i xDrive стала значно швидше з новою заводською прошивкою. Інженери баварської марки виправили баг, на який в червні поскаржилися журналісти Car & Driver — тоді через програмний збій 530-сильний седан розганявся до 60 миль на годину (97 км/год) за 4,1 секунди-нарівні з важким кросовером BMW X5 M50i. Оновлення софта дозволило перевершити паспортні характеристики — тепер M550i потрібно всього 3,5 секунди на спринт 0-60.

Фахівцям BMW знадобилося кілька тижнів, щоб виявити і виправити програмний збій, який торкнувся всі оновлені 540i xDrive і M550i xDrive для північноамериканського ринку. З невідомих причин при розгоні з лонч-контролем тиск наддуву падав, що позначалося на динаміці.

Восени журналісти Car & Driver знову взяли на тест 530-сильний m550i xDrive і з’ясували, що оновлення прошивки спрацювало. Тепер “заряджений” седан розмінює 60 миль на годину (97 кілометрів на годину) за 3,5 секунди (на 0,1 секунди швидше, ніж заявлено в рекламному буклеті), а чверть милі M550i xDrive долає за 11,8 секунди.

У північноамериканському офісі BMW повідомили, що новий софт можна завантажити не тільки у офіційного дилера марки, але і «по повітрю».

Читайте також:  Porsche випустить нову модель з сімома місцями та незвичайною зовнішністю

Скоро покупців нових BMW чекатиме неприємний сюрприз-з листопада 2021 року на семи моделях баварської марки перестали ставити тачскріни мультимедіасистеми. “Урізане” оснащення – вимушений захід, на який довелося піти через кризу мікрочіпів.