Авто

Volkswagen вперше показав бюджетний Polo Track

Polo Track

Volkswagen вперше показав Polo з приставкою Track. Новинка створена для ринків Латинської і Південної Америки, як заміна недорогих моделей Gol і Voyage, причому де факто Polo Track стане родоначальником квартету компактних бюджетних легковиків.

Відомо, що Polo Track буде базуватися на платформі MQB, але без спрощень щодо європейського аналога не обійдеться. Протягом п’яти років Volkswagen витратить на завоювання південноамериканського ринку мільярд євро.

На даний момент найдоступнішими моделями Volkswagen в Латинській і Південній Америці є хетчбек Gol і його похідні — седан Voyage і пікап Saveiro. Всі “бюджетники” випускаються більше десяти років і базуються на старій платформі PQ24, розробленої в 1990-і роки.

Читайте також:  Ford може відродити електричний Focus

Ймовірно, з малолітражки Polo Track почнеться переведення всіх недорогих південноамериканських “Фольксвагенів” на більш сучасну архітектуру MQB. Немає сумнівів, що всі новинки будуть локалізовані в Бразилії.

Втім, анонс Volkswagen тільки свідчить про плани німецького концерну — масштабні інвестиції розраховані на п’ять років, а серійне виробництво того ж Polo Track почнеться не раніше 2023 року.

Чекати від південноамериканських “бюджетників” технологій європейських моделей А-класу не варто, але у нового сімейства будуть свої особливості. Зокрема у Polo Track точно з’явиться версія на біоетанолі, адже в Латинській Америці цей вид екологічного палива дуже популярний.