Технології

Блогер розібрав AirPods 3 і порівняв їх із AirPods Pro [ВІДЕО]

Apple AirPods 3

Поряд зі стандартними оглядами блогери часто прагнуть вивчити «внутрішній світ» нових пристроїв. Представлені минулого місяця TWS-навушники Apple AirPods 3 не стали винятком: автори YouTube-каналу 52audio розібрали новинку і порівняли її з іншими версіями навушників.

В опублікованому ролику не тільки показали демонтаж футляра і самих TWS-навушників, але і порівняли новинку з AirPods Pro. Як виявилося, незважаючи на зовнішню схожість цих двох моделей, начинка і підхід до складання третього покоління базової версії гарнітури відрізняються від «прошки».

Згідно з висновками автора відео, незважаючи на “урізаний” набір компонентів, розбирання AirPods 3 виявилася більш трудомісткою за рахунок клейових з’єднань деталей. Основні відмінності – це змінена форма і зменшений розмір чіпа Apple H1.

Читайте також:  NVIDIA програмно «поховала» понад двадцять застарілих відеокарт

Також нововведенням став точний датчик виявлення шкіри, який прийшов на зміну інфрачервоним датчикам, що дозволяє визначати, чи знаходяться навушники у вусі. Комплектний кейс новинки замість двох акумуляторів отримав один великий блок АКБ ємністю 345 маг. Для запобігання перегріву зарядний футляр AirPods 3 включає графітову пластину.