Технології

Xiaomi: «ми перевершимо Apple і Samsung за три роки»

Xiaomi

Лю Вейбін, старший віце-президент Xiaomi Group China, заявив в інтерв’ю журналістам, що компанія планує стати номером один на ринку смартфонів.

Крім того, він озвучив і терміни реалізації амбітної ідеї — за його словами, китайський бренд «посуне» іменитих конкурентів вже до 2024 року.

Xiaomi

Топ-менеджер заявив, що новою стратегією Xiaomi стане більш активний розвиток точок роздрібних продажів — в них зараз реалізується до 70% всіх смартфонів в Китаї.

Читайте також:  Слух: AMD випустить бюджетну серію Radeon для геймерів

У найближчі три роки компанія має намір довести число таких торгових до 30 000, щоб наздогнати бренди OPPO і vivo за цим показником. За словами Лю Вейбіна, оффлайн-магазини мають “силу переконання”, якої не вистачає онлайн-майданчикам.

У третьому кварталі 2021-го компанія займала третє місце в рейтингу лідерів відвантажень смартфонів з показником 44,4 мільйона пристроїв. Вона лише незначно поступилася Apple (48 мільйонів одиниць), проте не змогла наблизитися до Samsung, що відвантажила 69 мільйонів гаджетів.

Аналітики відзначають, що на стороні південнокорейського бренду — більш широке географічне охоплення: наприклад, в США продукція Xiaomi офіційно не представлена.

Читайте також:  Apple MacBook Pro (2021) отримали повільніший Wi-Fi

Крім домінування на ринку смартфонів, до 2024 року Xiaomi має намір організувати і масове виробництво фірмових електрокарів. Відповідну заяву вендор зробив пару тижнів тому: очікується, що обсяг інвестицій в новий напрямок складе близько $10 мільярдів.