Авто

Більшість німців підтримують запровадження обмеження швидкості на автобанах

Швидкість

У 1952 році уряд Західної Німеччини скасував обмеження максимальної швидкості на автобанах, залишивши це на розсуд влади окремих регіонів.

На сьогоднішній день безлімітні ділянки автомагістралей в Німеччині все ще присутні, проте нове опитування свідчить про те, що більшість німців хотіли б це змінити. Причому це виявилося ніяк не пов’язано з безпекою-вся справа в турботі про навколишнє середовище.

Згідно з проведеним виданням Deutsche Welle дослідженням, 60 відсотків жителів Німеччини підтримують введення на автобанах швидкісного ліміту на позначці в 130 кілометрів на годину, а за відсутність обмежень швидкості проголосували лише 38 відсотків німців.

Читайте також:  Стало відомо, скільки грошей світовий автопром витратить на електрокари до 2030 року

Серед тих, хто вимагає відмовитися від безлімітних магістралей, виявився навіть чемпіон Формули-1 і громадянин Німеччини Себастьян Феттель.

Основною причиною, по якій німці хотіли б ввести швидкісний ліміт, є аж ніяк не турбота про безпеку руху і зниження аварійності. Справа в тому, що високі швидкості руху означають більш високий витрата палива і, як наслідок, обсяг шкідливих викидів.

У звіті стверджується, що введення обмежень швидкості на автобанах може скоротити викиди вуглецю в Німеччині на два мільйони тонн на рік.

Через впроваджуваного владою країни комплексу заходів щодо вирішення кліматичних проблем альтернативою може стати підвищення податків на такі речі, як паливо, м’ясо і молочні продукти.

Читайте також:  Ford пообіцяв солідні знижки, щоб уникнути відтоку клієнтів

Як результат, німці готові розлучитися з безлімітними автомагістралями, якщо це допоможе уникнути зростання цін на повсякденні продукти. Можливо, результати опитування могли б бути зовсім іншими, якби це безпосередньо не стосувалося грошового питання.