Авто

BMW назвала дату прем’єри нового флагманського М-кросоверу

Майбутній флагманський кросовер BMW, CarPix

Компанія BMW назвала дату прем’єри нового флагманського м-кросовера. Повнорозмірний позашляховик з гібридною силовою установкою рекордної потужності розсекретять 16 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Втім, спочатку журналістів чекає закритий показ, а публічний дебют відбудеться два тижні потому — 30 листопада о 02:00 за київським часом. Офіційно підтверджено, що флагман BMW M будуть випускати в США, але інші подробиці тримаються в секреті.

Єдиної думки, що за кросовер стане новим флагманом BMW M немає. Навіть назва не очевидно: хтось вважає, що новинку назвуть X8 M, хтось наполягає на імені XM.

Читайте також:  Розкрито зовнішність нового седана Ford Mondeo

Інсайдери сходяться на думці, що найпотужніша «емка» не буде купеподібною версією BMW X7 — мова йде про порівнянному за габаритами позашляховику з оригінальним дизайном.

Що стосується гібридної силової установки, то бензин-Електрична система буде розвивати від 650 до 750 кінських сил, а основою послужить «бітурбошістка» S58 об’ємом 3,0 літра або твін-турбо V8 N63 об’ємом 4,4 літра. У майбутньому аналогічні гібридні системи з’являться і на інших “емках”, так що кросовер-флагман стане своєрідною “вітриною технологій”.

Втім, флагман BMW M може дебютувати в статусі близького до серії концепту, адже раніше другої половини 2022 року Баварський супергібрид на ринок навряд чи вийде. Більше подробиць може з’явитися в ході мотор-шоу в Лос-Анджелесі, а в найближчі тижні Баварська марка напевно випустить серію тизерів.