Авто

На заводському полігоні Ford помітили Toyota Supra

Toyota Supra

Випробування поні-кара наступного покоління йдуть повним ходом, в тому числі порівняльні: влітку в руках заводського тест-пілота Ford біля штаб-квартири компанії в Дірборні був помічений Dodge Charger SRT Hellcat, а тепер компанію майбутньому Мустангу склало японське спорткупе Toyota Supra.

Новий Mustang з індексом S650 повинен піти в продаж з 2023 модельного року, а до тих пір Форд, мабуть, має намір якомога пильніше вивчити всіх його конкурентів.

Читайте також:  Тисяча доларів за гучний вихлоп: у Нью-Йорку запровадили безпрецедентний штраф

Згідно зі статистикою продажів нових автомобілів в США за третій квартал поточного року, Toyota Supra продається на американському ринку в сім разів гірше, ніж Ford Mustang.

Знаменитий поні-кар в 2021 році залишився єдиним легковим автомобілем в модельному ряду Ford на ринку США серед безлічі кросоверів, позашляховиків і пікапів.

Відомо, що в сьомому поколінні Мустанг стане гібридним, тому його 2,3-літрова турбочетвірка EcoBoost і 5,0-літровий V8 Coyote будуть електрифіковані. Втім, в розробці знаходиться і повністю електрична версія поні-кара.

Електричне купе має стати на конвеєр орієнтовно в грудні 2028 року, замінивши собою сьоме покоління Mustang, яке, таким чином, стане останнім в історії Mustang з ДВС.

Читайте також:  Skoda показала недорогий седан Slavia, який прийде на зміну Rapid

За результатами глобальних продажів в 2020 році поні-кар другий рік поспіль утримує титул найпопулярнішого в світі спортивного автомобіля і шостий рік поспіль — найбільш продаваного в світі спортивного купе.

У минулому році Ford реалізував 80 577 “Мустангів” по всій планеті, а головним для поні-кара ринком залишається США, де було продано 61 090 автомобілів.