Авто

MINI може випустити футуристичний мінівен

Неофіційний рендер мінівена MINI

Належить BMW компанія MINI готується до радикальних змін в модельному ряду. Однією з новинок, нехарактерних для марки, може стати серійне втілення концептуального мінівена Urbanaut, представленого рік тому і отримав єдині двері і підйомне лобове скло, що відкривається подібно кватирці. Втім, ці Футуристичні рішення навряд чи дістануться “товарної” версії, можливу зовнішність якої зобразило видання Autoexpress.

З 2023 року MINI почне оновлювати лінійку і поступово представляти автомобілі нового покоління. Світло побачить новий Countryman, який підросте в габаритах і наблизиться до BMW X1.

Читайте також:  Зарядка за 20 хвилин: представлений величезний електрокар Kia EV9

Також через два роки буде випущений хетчбек нового покоління на колишній платформі ULK як з батарейною силовою установкою, так і в бензинових і дизельних варіантах. Крім цього, в Китаї MINI займеться випуском електрокарів на новій архітектурі, розробленої спільними зусиллями BMW і Great Wall.

Неофіційний рендер мінівена MINI

Неофіційний рендер мінівена MINI

Крім них, MINI анонсувала ще одну новинку, яка «буде відповідати потребам клієнтів в додатковому просторі і комфорті, а також універсальності». Судячи з усього, мова йде про мінівен, і британці все ж випустять серійну версію концепту Urbanaut.

Urbanaut

Фото: MINI

Мінівен був показаний у вигляді рендерів в листопаді 2020 року, а в 2021-му дебютував вже в «металі». За габаритами Urbanaut досить компактний, що відповідає профілю бренду: в довжину він досягає 4,46 метра і порівняємо з Mazda3. Серед особливостей шоу-кара-підйомне лобове скло, прозорі колеса і трансформований салон, який в автономному режимі перетворюється в простір для відпочинку.

Читайте також:  Aston Martin зібрав перший серійний екземпляр гіперкара Valkyrie

Якою буде серійна версія мінівена, поки невідомо, проте новинка напевно успадкує ефективне використання простору в салоні і отримає електричну силову установку-принаймні, у вигляді опції.