Суспільство

На виплату листопадових пенсій в Україні направили понад 35 млрд гривень

Пенсія

У листопаді обсяг виплат трохи скоротився в порівнянні з жовтнем.

Пенсійний фонд України (ПФУ) завершив фінансування пенсійних виплат за листопад. Про це 25 листопада повідомила прес-служба фонду на сторінці в Facebook.

За даними ПФУ, в листопаді на виплату пенсій направили 35,2 млрд гривень.

Нагадаємо, що в жовтні фонд направив на пенсійні виплати 35,3 млрд гривень. Таким чином, виплати в листопаді в порівнянні з жовтнем зменшилися на 0,1 млрд гривень.

Читайте також:  Жителі Женеви за день отримуватимуть зарплату як українці за місяць

Пенсії в Україні - скільки Пенсійний фонд направив на виплати в листопаді

У листопаді ПФУ затвердив показник середньої заробітної плати за вересень на рівні 9322,61 грн, вона враховується при розрахунку пенсій.

До кінця поточного року більшість адмінпослуг надаватимуть українцям в електронному вигляді. Це стосується і пенсійного забезпечення з урахуванням потреб громадян з інвалідністю. Ці нововведення передбачені в указі №837/2019 президента Володимира Зеленського. Документ передбачає запуск до 30 грудня «Пенсійного калькулятора», за допомогою якого можна самостійно розрахувати розмір пенсії автоматично.

Крім того, за даними Міністерства юстиції, перевірку даних про померлих українців автоматизували. Це допоможе Мін’юсту більш оперативно інформувати Пенсійний фонд про смерть громадян, а це в свою чергу дозволить тимчасово надавати соціальну допомогу близьким на похорон померлого і припиняти виплату (часто вже неправомірної) пенсії.

Читайте також:  У світі кількість випадків COVID наближається до 29 млн

Джерело: UBR

Залишити коментар