Авто

Fiat готує потужний кросовер під маркою Abarth

Abarth Pulse

Бразильське видання QuatroRodas з’ясувало подробиці про новий проект Fiat-потужному кросовері під маркою Abarth, який продаватимуть у Південній Америці.

За інсайдерською інформацією, за основу взяли модель Pulse, яку показали влітку цього року: «зарядженої» версії пророкують 185-сильний турбомотор об’ємом 1,3 літра (у стандартного Pulse він видає 110 сил), посилені гальма і підвіску, а також спортивний обвіс. На неофіційних рендерах продемонстровано, яким може вийти майбутній Abarth Pulse.

Читайте також:  Ford не планує випускати важкі електропікапи

“Заряджений” Pulse зобразили з чорними бамперами іншого дизайну і чорної радіаторної гратами з сіткою, а ззаду з’явилися масивні круглі патрубки випускної системи і дифузор. Логотипи Fiat замінені на Abarth за аналогією з Abarth 500, а на порогах з’явилися білі гоночні смуги.

Очікується, що Abarth Pulse з’явиться на ринку не раніше 2023 року, причому його продаватимуть тільки в Південній Америці (як і Fiat Pulse).

Abarth Pulse

Що ж стосується стандартного Pulse, то він побудований на платформі MLA, комплексується чотирма подушками безпеки, мультимедійною системою з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, а топовим версіям покладено адаптивний круїз-контроль.

Читайте також:  Найбільш американським автомобілем назвали Ford Mustang GT

Крім згаданого 1,3-літрового мотора потужністю 110 кінських сил для новинки можуть запропонувати і літрову «турботрійку» з віддачею 125 сил, яка поєднується з шестидіапазонним автоматом.

Раніше Fiat оновив в Бразилії пікап Toro, побудований на базі Jeep Compass. З рестайлінгом модель змінилася зовні, отримала нову електроніку і знайшла 1,3-літровий турбомотор з безпосереднім уприскуванням. Він розвиває 180 кінських сил на бензині і 185-на етанолі.

Джерело: quatrorodas.abril.com.br