Авто

Електрокари Rolls-Royce можна буде впізнати по фірмових радіаторних решітках

Rolls-Royce

У 2023 році на ринок вийде перший серійний електромобіль Rolls-Royce під назвою Spectre. Як повідомляє Autocar.co.uk, він буде 100-відсотково впізнаваний за рахунок фірмової радіаторної решітки як у нинішніх моделей марки з ДВС.

Як правило, автовиробники, що випускають електрокари, або встановлюють заглушку замість решітки, або відмовляються від неї зовсім, але Rolls-Royce вибрав інший шлях.

За словами глави Rolls-Royce Торстена Мюллер-Отвоса, майбутня модель не позбудеться фірмового “гриля”. “Потрібно підкреслити, що в першу чергу це Rolls-Royce, а вже в другу – електромобіль, а не навпаки” – цитує його Autocar.co.uk. однак на фотографіях прототипу Spectre, якими компанія поділилася в кінці вересня 2021 року, електрокар відображений в щільному камуфляжі, так що зробити висновки про дизайн передньої частини моделі поки складно.

Читайте також:  Оцінені виробничі втрати Renault через глобальний дефіцит мікрочіпів

Раніше з аналогічною заявою виступила і Audi – марка теж не має наміру розлучатися з фірмовою радіаторною решіткою характерної форми в епоху електрокарів.

Цей елемент буде відігравати важливу роль у дизайнерській мові бренду: стилісти мають намір зберегти форму “гриля”, однак малюнок може змінитися, щоб відповідати більш обтічній формі майбутніх електромобілів.

Що ж стосується першого серійного електрокара Rolls-Royce, то, за неофіційними даними, його побудують на власній платформі (швидше за все, мова йде про платформу Architecture of Luxury, як у Phantom, Cullinan і Ghost). При цьому основні вузли силового приводу він може розділити з кросовером BMW iX і ще не представленим седаном i7.