Технології

У Windows 11 виявлено проблему тисячі папок

Windows 11

Нова операційна система Microsoft Windows 11 успадкувала проблему, яка була і в Windows 10. Користувачі повідомляють, що в каталозі System32 створюється безліч порожніх тимчасових папок, назва яких закінчується на .tmp.

Помилка була виявлена в “десятці” ще в 2019 році і, схоже, перейшла в Windows 11. Передбачається, що тимчасові папки створюються інструментом обробки під час виконання пакета Provisioning Package з ім’ям ProvTool.exe. Папка .tmp можуть бути видалені користувачем, при цьому їх видалення не робить негативного впливу на систему.

Microsoft Windows 11

В цілому помилка не критична, оскільки порожні папки не займають багато місця на диску і не заважають роботі системи. Найчастіше їх налічується не більше ста, але деякі користувачі повідомляють про тисячу і більше таких порожніх папок. Щоб перевірити їх наявність на ПК з Windows 11 і Windows 10, фахівці рекомендують виконати наступне:

  • Відкрийте “Провідник”.
  • Перейдіть до C: \ Windows \ System32 \ config \ systemprofile \ AppData \ Local.
  • У Windows 10 виберіть “Перегляд” і переконайтеся в розділі “Параметри”, що вибрано параметр “Показувати приховані файли, папки і диски”, а прапорець на “Приховувати захищені системні файли (рекомендується)” не встановлено.
  • У Windows 11 необхідно вибрати «Меню» (три точки), перейти «Параметри», а потім слідувати інструкціям для Windows 10.
  • Видалити порожні папки.
Читайте також:  Samsung Galaxy S22 отримав дату презентації. Поки що неофіційно