Технології

Апдейт браузера Samsung Internet: покращені вкладки та безпека

Samsung Internet

Вийшло велике оновлення бета-версії браузера Samsung Internet. У процесі тестування компанія продовжує вдосконалювати функціональність програми, пропонуючи користувачам нові можливості, які вже доступні в збірці 16.0.2.

Першим нововведенням став покращений інтерфейс, що враховує зростаючу діагональ екранів сучасних смартфонів. Аналогічно оновленню Safari з iOS 15, тепер адресний рядок в браузері Samsung Internet при бажанні можна перемістити в нижню частину дисплея.

Samsung Internet 16.0.2

У розділі меню “Макет” з’явилася опція “положення адресного рядка”, завдяки якій користувачі можуть вибирати між класичним інтерфейсом веб-браузера і новим з адресним рядком в нижній частині екрана.

Читайте також:  Слух: Google Pixel 6 буде набагато дешевшим, ніж очікувалося

Samsung Internet 16.0.2

Наступна нова функція також націлена зробити використання програми більш зручним. У бета-версії Samsung Internet 16.0.2 додана підтримка груп вкладок. Це дозволить користувачам, у яких часто відкрито багато вкладок, сортувати їх по групах для полегшення доступу.

Також оновлення торкнулося підвищення конфіденційності при використанні браузера. Нова функція покликана включити підтримку https. Вона призначена для більш безпечного підключення до веб-сайтів, оскільки будь-яка інформація при вході на сайт буде зашифрована, і доступ до неї третіх осіб виключається.

Бета-версію Samsung Internet 16.0.2 вже можна встановити з магазину додатків Google Play або Galaxy Store.