Технології

Експерти: наступний iPhone не отримає новий процесор

iPhone

У Qualcomm, MediaTek і Samsung є всі шанси наздогнати Apple по частині продуктивності мобільних процесорів. Згідно з новими чутками, TSMC відчуває ряд труднощів з переходом на новий техпроцес, через що Apple може втратити повністю нового чіпа в наступному році.

iPhone 14

Зображення iPhone 14, засноване на чутках. Автор: @BenGeskin

Раніше повідомлялося, що в 2022 році Apple буде оснащувати свої смартфони новим процесором, виконаним по самому передовому 3-нм техпроцесу. Однак тепер з’явилася інформація, що TSMC просто не встигає в потрібні терміни налагодити виробництво за новими нормами.

Експерти впевнені, що в iPhone 2022 року буде використовуватися по суті такий же 5-нм процесор A15 Bionic, як і в нинішніх моделях 13-ї серії.

При цьому вказується, що Apple, швидше за все, все ж змінить назву чіпа і навіть може поліпшити показники продуктивності та енергоефективності, але серйозних змін чекати не варто.

З іншого боку, нові флагманські чіпи Qualcomm, MediaTek і Samsung, як повідомляється, будуть виготовлені по 4-нм техпроцесу. Це може допомогти їм скоротити дистанцію з Apple в плані обчислювальних можливостей мобільних чіпів.