Авто

Ford перевів на електрику 43-річний пікап F-100

F-100 Eluminator

Одним з експонатів Ford на нинішній виставці SEMA стане рестомод F-100 Eluminator — переведена на електрику вантажівка 1978 року. У автомобіля важлива місія: показати потенційним клієнтам можливості першого “коробкового” електромотора Ford Performance, який вже зараз доступний у офіційних дилерів марки за 3900 доларів.

Крейтовий Eluminator (номер в каталозі M-9000-MACHE) аналогічний електромоторам Mustang Mach-E GT. Він призначений для перекладу на електротягу машин з поперечним розташуванням двигуна (сучасні і ретромоделі, пікапи, позашляховики) і видає 285 кінських сил і 430 Нм крутного моменту.

Читайте також:  Найпотужніший BMW M знявся у кліпі. І він дуже дивний

F-100 Eluminator

Виробник уточнює: тяговий електромотор допущений до експлуатації на дорогах загального користування у всіх 50 штатах Америки, тобто з конверсією не виникне ніяких юридичних проблем.

F-100 Eluminator

Рестомод Ford F – 100 Eluminator, як і серійний Mach-E GT, оснащений двома електромоторами (по одному на вісь). Комбінована віддача системи-488 кінських сил і 859 Нм крутного моменту.

F-100 Eluminator

Пікап спроектований Ford Performance і побудований за підтримки майстерні MLe Racecars на кастомному шасі Roadster Shop. Вантажівка пофарбована в сірий колір Avalanche Gray з мідними акцентами Cerakote Copper і встановлена на трьохскладові 19-дюймові колеса Forgeline. В обробці салону застосовані алюміній (з металу цілком відфрезерована передня панель) і шкіра рослинного дублення.

Читайте також:  GM і Ford вирішили суперечку через назву круїз-контролю

Ще одна новинка Ford, яка, на відміну від F-100 Eluminator, надійде у вільний продаж — це Bronco DR для пустельних гонок. Позашляховик побудований в кооперації з Multimatic на модифікованому шасі серійної машини і оснащений двигуном V8 5.0 сімейства Coyote, налаштованим на віддачу більше 400 кінських сил.

У трансмісії прототипу – десятидіапазонний автомат, “роздатка” від F-150 і міжколісні диференціали з електронними блокуваннями.