Технології

Bloomberg: окуляри Apple будуть потужними та дорогими

Apple Glass

Авторитетний аналітик і інсайдер Марк Гурман з Bloomberg повідомив нові подробиці про очікувану гарнітурі віртуальної реальності Apple. Він запевняє, що анонс варто чекати вже наступного року, додаючи, що це буде досить дорогий пристрій.

Марк Гурман повідомляє, що в гаджеті будуть використовуватися просунуті чіпи, дисплеї і сенсори. Крім того, воно буде підтримувати функції на основі віртуальних аватарів. Останнє звучить вкрай цікаво, але Інсайдер не вдається в подробиці.

За його словами, гарнітура буде поєднувати віртуальну і доповнену реальності. Аналітик каже, що віртуальна реальність важлива для ігрового потенціалу цього гаджета, дозволяючи занурюватися в високоякісні ігри з відмінною графікою.

Читайте також:  Експерти: наступний iPhone не отримає новий процесор

Саме тому в окулярах буде потужний процесор і якісні екрани. Нарешті, Марк Гурман запевняє, що через кілька років Apple випустить гарнітуру, націлену виключно на доповнену реальність.

У минулому повідомлялося, що VR-гарнітура Apple може коштувати не менше $3000. Неясно, чи ризикне компанія випускати такий дорогий пристрій.

Джерело: 9to5Google