Технології

Google визнала проблему в новому смартфоні Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

Безліч користувачів нових Google Pixel 6 Pro заявили про проблему з екраном. “Корпорація добра” сьогодні відповіла на всі претензії щасливих володарів флагманів і розповіла, коли вона буде вирішена.

Безліч користувачів соціальної мережі Reddit скаржилися, що в момент натискання на кнопку живлення смартфона на вимкненому екрані з’являється мерехтіння, а саме смужки зеленого кольору, як показано на відео вище.

При цьому пристрій так і не включалося. Щоб почати використовувати смартфон, користувачам доводиться натискати на кнопку включення довше звичайного і з великим зусиллям.

Читайте також:  Електросамокат Ducati оснащений NFC і може заряджати смартфон

Незабаром після початку надходження скарг Google визнала проблему і опублікувала на сторінці підтримки пояснення і рекомендації для власників Pixel 6 Pro.

Щоб уникнути появи артефактів на екрані флагмана компанія порадила користувачам утримувати кнопку живлення натиснутою досить довго, щоб включити смартфон.

За словами служби підтримки Google, причина дефекту криється не в апаратному забезпеченні Pixel 6 Pro, а в його ПЗ. При цьому компанія пообіцяла виправити помилку з оновленням, яке вийде в грудні 2021 року.