Технології

Новий антивірус Microsoft захищатиме смартфони на Android та iOS [ФОТО]

Windows Defender

Слідом за чутками в мережі з’явилися і перші зображення оновленого «захисника» Microsoft. Фірмова утиліта стане мультиплатформенною, дозволяючи управляти безпекою на всіх гаджетах користувача, включаючи пристрої на інших операційних системах.

Оновлена версія Microsoft Defender зараз знаходиться в стадії закритого тестування. Як видно на скріншотах, додаток отримає масштабний редизайн і підтримку нових функцій.

Головна зміна-можливість управління безпекою на інших гаджетах, включаючи смартфони під управлінням Android і iOS, а також комп’ютери Apple на macOS.

Читайте також:  Слух: Apple «прокачає» Wi-Fi модулі нових iPhone та VR-гарнітур

Microsoft Defender

За попередньою інформацією, Microsoft Defender зможе не тільки виявляти шкідливі програми і файли, але також буде здійснювати захист від фішингу, повідомляти про крадіжку пароля або особистих даних, надавати рекомендації щодо поліпшення своєї безпеки.

Додавання нових пристроїв в мережу буде відбуватися за допомогою запрошень по електронній пошті або за допомогою сканування QR-коду.

Microsoft Defender

Поки немає інформації, коли вийде стабільна версія програми і чи буде воно доступно тільки на Windows 11, або користувачі Windows 10 також отримають його.