Технології

Експерти iFixit оцінили ремонтопридатність MacBook Pro (2021) [ВІДЕО]

MacBook Pro (2021)

Фахівці з порталу iFixit оцінили ремонтопридатність ноутбуків Apple MacBook Pro (2021). Також в процесі розбирання була з’ясована ємність акумуляторів, а також інші особливості нових пристроїв.

Перший крок Apple на шляху до підвищення ремонтопридатності нових MacBook Pro, на думку фахівця з ресурсу iFixit, полягає в можливості легкої заміни АКБ.

Невеликою перешкодою при витяганні акумуляторів стали динаміки, але все ж впорається із завданням вдалося швидко, завдяки використанню липких «язичків», замість клею.

Читайте також:  Частина функцій Google Pixel 6 буде доступна і для старих моделей

Що стосується ємності АКБ, вона становить 99,6 і 69,6 Вт/год в 16-і 14-дюймовій новинках відповідно, в порівнянні з 99,8 і 58,2 Втч в аналогічних моделях MacBook Pro 2019 року випуску.

Також на порталі iFixit відзначили спрощення заміни дисплея за рахунок провисаючого кабелю і зміненого кронштейна. Крім цього, полегшить ремонт ноутбуків використання модульної конструкції портів USB Type-C, роз’єму для навушників і MagSafe.

Однак слот для карт SD і порт HDMI виявилися припаяні до материнської плати, тому їх заміна може стати дорогою. Як згадувалося в більш ранніх оглядах, збільшення обсягу оперативної пам’яті на нових ноутбуках недоступно користувачам.

Читайте також:  Надійність SSD-накопичувачів виявилася під питанням

Ремонтопридатність MacBook Pro (2021) на iFixit оцінили в 4 бали з 10 можливих.