Авто

Китайський гіперкар Xpeng X2 підніметься у повітря у 2024 році

Xpeng X2

Великий китайський виробник електрокарів оголосив про швидкий вихід першого справжнього літаючого автомобіля. Xpeng планує почати масове виробництво вже в 2024 році, а новий X2 схожий на транспортні засоби з фантастичних фільмів про майбутнє.

Судячи з усього, Xpeng планує кардинально змінити світ особистого транспорту, адже зовні X2 нічим не відрізняється від звичайного автомобіля класу люкс.

Він може пересуватися по дорогах загального користування, а при необхідності злітати за допомогою двох гігантських гвинтів, розташованих на міцних складаються опорах. Представники компанії стверджують, що новинка надійде в продаж в 2024 році і буде коштувати $157 000.

Читайте також:  Ford Bronco отримає штатну лебідку і шноркель

Xpeng вже сім років штурмує ринок електромобілів. Запас ходу відносно недорогої моделі P7 більше, ніж пропонує Tesla Model 3. Раніше Xpeng створила дочірню компанію HT Aero, плануючи підняти свої електрокари в повітря.

Тільки в рамках первинного фінансування вдалося отримати $500 мільйонів інвестицій.

Варто враховувати, що в портфоліо китайської компанії вже є робочий прототип літаючого авто. Його рекламують в якості ідеального засобу пересування з однієї частини міста в іншу. Теоретично аеромобіль зможе перебувати в повітрі до 35 хвилин.