Авто

Електрофургон Mercedes очищає повітря довкола себе [ВІДЕО]

Mercedes

В рамках кліматичної конференції COP26 німецька компанія представила новий погляд на автомобілебудування майбутнього. Автофургон Sustaineer не тільки включає електричний двигун, завдяки чому не шкодить екології, але і здатний очищати навколишнє середовище.

Концепція будується навколо зниження екологічного навантаження за рахунок використання сучасних технологій. Фільтри тонкого очищення повітря здатні ефективно справлятися зі своїми завданнями незалежно від швидкості транспортного засобу.

Читайте також:  Porsche випустить нову модель з сімома місцями та незвичайною зовнішністю

Чавунні дискові гальма з керамічним покриттям зменшують кількість пилу в повітрі і мають підвищений термін служби. Крім того, на даху розташовуються сонячні панелі, що дасть додаткову енергію під час їзди або простою.

Sustaineer пропонує енергозберігаючу систему обігріву, щільно прилеглу до тіла, наприклад, через ремінь безпеки. Вказується активне використання перероблених матеріалів.

Так, наповнювач виготовлений з побутових відходів, перегородка кабіни зроблена з натуральної соломи, а днище кузова складається з переробленого поліпропілену і використаних шин.

Повністю безшумна електрична трансмісія не перевантажує місто додатковими звуками, чому сприяють шини з низьким опором коченню і двері, котрі автоматично відкриваються.

Читайте також:  Tesla знову відклала старт виробництва Roadster і Semi

За безпеку відповідає камера, здатна повідомляти іншим транспортним засобам про виявлені вибоїни та інші небезпеки на дорозі. Цифрові дзеркала забезпечують більш чіткий огляд в порівнянні з традиційними аналогами.

Незважаючи на те що Sustaineer не піде в серію, частина технологій може з’явитися в транспортних засобах Mercedes в доступному для огляду майбутньому.