Технології

Apple пояснила відсутність Face ID та сенсорного екрану в MacBook Pro (2021)

Apple MacBook Pro (2021)

Після презентації MacBook Pro (2021) у користувачів виникло кілька питань до Apple з приводу новинок. Найбільше громадськість цікавить причина відсутності Face ID в “чубку” і небажання компанії впроваджувати сенсорні екрани в свої ноутбуки.

Фанати бренду неодноразово висловлювали своє розчарування з приводу того, що незважаючи на оснащення екрану MacBook Pro (2021) вирізом, нові лептопи не підтримують Face ID, аналогічно останнім поколінням iPhone. На це «упущення» віце-президент Apple з маркетингу продуктів для iPad і Mac Том Богер дав наступне пояснення. За його словами, для розблокування ноутбуків набагато зручніше Touch ID « ” оскільки руки користувача вже знаходяться на клавіатурі» при включенні пристрою.

Що стосується сенсорного екрану в MacBook Pro (2021), компанія, хоча і побічно, визнала своє побоювання щодо зниження попиту на iPad в разі реалізації цієї опції для ноутбуків.

“Ми робимо найкращий у світі комп’ютер із сенсорним екраном-iPad. Він повністю оптимізований для цього. А Mac повністю оптимізований для непрямого введення, і у нас дійсно не було причин змінювати це», — сказав старший віце-президент Apple з апаратного забезпечення Джон Тернус.

Читайте також:  У всіх актуальних версіях Windows знайдено небезпечну вразливість

Богер і Тернус також пояснили відсутність можливості оновлення оперативної пам’яті на MacBook Pro (2021). Нові ноутбуки не підтримують розширення ОЗУ через “уніфікованої архітектури пам’яті” чіпсета Apple. Інтегровані модулі оперативки, за заявою представників компанії, забезпечують більш високу продуктивність Mac з чіпами на базі ARM.