Технології

Тім Кук: екосистема Apple буде закрита для сторонніх магазинів додатків

Тім Кук

Тім Кук особисто пояснив громадськості, чому на iPhone і iPad недоступні сторонні магазини додатків. На тлі ряду судових розглядів і звинувачень Apple в монополії фірмового магазину додатків глава бренду також поділився особливостями політики компанії.

Хоча користувачі продукції Apple скаржаться на відсутність можливості завантажувати додатки сторонніх розробників і вибрати іншу систему оплати, крім Apple Pay, купертіновці не мають наміру змінювати своїм принципам. Тім Кук заявив, що безпека і конфіденційність власників гаджетів Apple для компанії в пріоритеті, а з неперевіреними додатками користувачі можуть встановити на свої пристрої вірусне ПЗ.

Щоб уникнути злому смартфонів і планшетів зловмисниками, Apple і надалі має намір контролювати розміщені в App Store Програми, а також не допустить установки на фірмові пристрої сторонніх магазинів додатків. Аналогічний підхід поширюється і на систему оплати.

Читайте також:  Лабораторія Motorola створюватиме особливі технології та гаджети

Згідно з джерелом, така політика не тільки забезпечує безпеку користувачів, але і позитивно впливає на дохід Apple, незважаючи на судові тяжби.