Авто

Тисяча доларів за гучний вихлоп: у Нью-Йорку запровадили безпрецедентний штраф

Вихлоп

Новий губернатор штату Нью-Йорк Кеті Хокул підписала законопроект, що збільшує штраф за надмірно гучний автомобільний вихлоп з 150 до 1000 доларів.

Проект носить говорить назву SLEEP (“спати”): це абревіатура розшифровується як Stop Loud and Excessive Exhaust Pollution і закликає зупинити надмірне забруднення від вихлопів, в тому числі шумове.

Згідно з організаторами найбільшого в США тюнінг-шоу SEMA, приготований для Нью-Йорка штраф стане найбільшим покаранням за гучний вихлоп в країні. На другому місці санкція, що діє в Колорадо, і вона в два рази менше – 500 доларів.

Читайте також:  Bentley стають надто важкими для звичайних водіїв

Головна причина різкого збільшення штрафу в Нью-Йорку – стурбованість влади набирає популярність дрег-рейсингом. Вони відзначили, що з початку пандемії кількість нелегальних перегонів на вулицях міст штату значно зросла, і вони сподіваються, що 1000-доларовий штраф допоможе боротися з лякаючою тенденцією.

Крім цього, в місцях, уподобаних гонщиками, пропонується встановити пристрої, що заміряють рівень шуму.

Проект також передбачає посилення контролю над тюнерами. Так, якщо ательє або магазин із запчастинами три рази «зловлять» на маніпуляціях з глушниками, його позбавлять ліцензії.

Джерело: Road and Track