Авто

Ford розкрив дату дебюту Ranger нового покоління

Ford Ranger

Ford продовжує тизерну кампанію Ranger нового покоління. На цей раз виробник розповів про розробку зовнішності моделі, створеної силами австралійського підрозділу Ford Australia, а також розкрив дату прем’єри новинки.

Виявилося, що новий Ranger представлять раніше, ніж очікувалося: дебют відбудеться не в наступному році, а 24 листопада 2021 року. Причому мова йде відразу про глобальну версію, яка буде продаватися на ринках 180 країн світу.

Читайте також:  Toyota обійшла з продажу GM в США

Зовнішність нового Ranger все ще засекречена, проте Ford поступово розкриває її деталі: у новому ролику він показав передок пікапа з С-подібними світловими елементами.

Крім цього, демонструється частина процесу проектування-від ескізів і 3D-макетів до моделювання з глини. В ході роботи дизайнери опитали більше п’яти тисяч чоловік і сотні власників пікапів, щоб визначити найбільш важливі для них аспекти і вдосконалити Ranger.

Ford Ranger

У салоні пікапа з’явиться сенсорний дисплей з портретною орієнтацією, діагональ якого складе 15,5 дюйма, а зліва від нього на передній панелі розташується 12-дюймова цифрова «приборка». Крім цього, в списку оснащення очікуються найсучасніші системи пасивної і активної безпеки.

Читайте також:  Volvo відкликає півмільйона автомобілів по всьому світу через дефектні подушок безпеки

За попередніми даними, Новий Ranger буде використовувати модернізовану версію платформи T6, на якій базується Bronco. У моторну гамму увійдуть 2,7-літровий і трилітровий V6 сімейства EcoBoost, а також 2,3-літрова «четвірка».

Остання може також увійти до складу підключається гібридної силової установки, очікувана віддача якої перевищить 360 кінських сил, а деякі ринки також отримають дволітрову дизельну «бітурбочетвірку».

Прем’єра Ford Ranger нового покоління пройде у форматі онлайн на сторінці Ford у Facebook 24 листопада. На ринку США його чекають наступного року.