Технології

Автомобілі Hyundai отримають колеса, що обертаються на 90 градусів [ВІДЕО]

Hyundai Mobis

Один з підрозділів південнокорейської компанії Hyundai Motor Group показав нову концепцію транспортних засобів майбутнього. Інженери Hyundai Mobis розробили технологію, що дозволяє автомобілю повертатися на місці і їздити «крабиком».

Вказується, що модуль e-Corner об’єднує водіння, рульове управління, гальмування і підвіску в одному пакеті, інтеграція якого здійснюється в кожне колесо окремо.

Це дозволить відмовитися від механічного з’єднання між колесами, а також експериментувати з конструкцією машини і напрямком відкривання дверей.

Читайте також:  Офтальмологи висловилися щодо шкоди синього світла для очей

Крім того, технологія спростить паркування, а також призведе до появи транспортних засобів з функцією «крабового водіння» (що рухаються з боку в бік або обертаються на 360 градусів).

Перший споживчий продукт з інтегрованим модулем e-Corner з’явиться в 2023 році. Плани на впровадження подібної технології в масовий сектор включають перехід на автономне управління.

Очікується, що вже до 2025-го відбудеться впровадження платформи в комерційні спеціалізовані автомобілі. Це можуть бути моделі, адаптовані під потреби клієнтів, в тому числі професійні автомобілі, такі як машини швидкої допомоги та інші.