Авто

Hyundai запатентував складний електросамокат для автомобіля

Патент самокат

Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) зареєструвало патентну заявку південнокорейської компанії Hyundai на складний засіб індивідуальної мобільності.

Це невеликий самокат з електромотором, який легко складається і займає в цьому стані досить мало місця — настільки, що його можна заховати в спеціальний відсік в дверній панелі. В якості альтернативного місця для зберігання електросамокату також розглядається багажник автомобіля.

Розробкою складного засобу індивідуальної мобільності Hyundai займається з 2017 року і з тих пір концепція складного самоката встигла зазнати ряд змін.

Читайте також:  Десятки безпілотників з'їжджаються в один і той же глухий кут в Сан-Франциско. Ніхто не знає, чому

Спочатку це був звичайний самокат, який складається і ховається в двері, потім інженери придумали прибирати його і в багажник — мабуть, вважаючи такий спосіб зберігання більш зручним і практичним.

Потім самокату додали електромотор, а у відсіку для зберігання в багажнику з’явилася система зарядки його батареї, всі компоненти якої заховані під підлогою. Нарешті, електросамокат отримав систему звукового оповіщення пішоходів про своє наближення, яка транслює звук через динамік.

Зрозуміло, терміни впровадження новинки в серійне виробництво поки невідомі, але в 2019 році Hyundai вже показував електросамокат, який якраз і повинен стати частиною нових моделей.

Читайте також:  Xiaomi створила компанію для виробництва автомобілів

Він оснащений батареєю ємністю 10,5 мА·год, на одній зарядці якої можна проїхати до 20 кілометрів. Максимальна швидкість електросамокату – 20 кілометрів на годину, його маса становить 7,7 кілограма і він оснащений дисплеєм, на якому відображається поточний стан батареї і швидкість руху.